Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Семенович розповіла про розтавання з колишнім і нове кохання

Анна Семенович розповіла про розтавання з колишнім і нове кохання

 4-12-2015, 09:30       Marianna_777       575     
Нещодавно в одному зі столичних ресторанів відвідувачі помітили бізнесмена, члена ради директорів банку «Новий час» Івана Станкевича в компанії молодої особи. Дивно, але нею виявилася не Анна Семенович - одна з найкрасивіших співачок російської естради. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Анна Семенович розповіла про розтавання з колишнім і нове кохання

Поповзли чутки про те, що закохані розлучилися. Хоча говорили, що Іван навіть зробив Ганні пропозицію руки і серця. Їхні стосунки тривали близько року. Деякий час вони жили разом у просторій квартирі елітного комплексу «Золота миля» в районі Остоженки. Однак роман так і не закінчився весіллям - співачка і бізнесмен зрозуміли, що почуття охололи.

Анна Семенович розповіла про розтавання з колишнім і нове кохання

«Так, ми з Іваном дійсно розлучилися, - поділилася Семенович. - Це сталося рік тому. Дивно, що саме зараз тема всіх зацікавила. Ми розійшлися за обопільним бажанням і зберегли добрі людські стосунки. Як кажуть у радянському кіно: «Не зійшлися характерами». Спробували жити разом і зрозуміли, що у нас не виходить. Напевно, занадто різні. Я знаю, що в Івана зараз в особистому житті все добре. У мене теж нові відносини. Мій чоловік росіянин, але вже сімнадцять років живе і займається бізнесом у Швейцарії. Це поки все, що я готова розповісти ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...