Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Розборки з колишнім: порнозірка Бретт Россі подала до суду на ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина

Розборки з колишнім: порнозірка Бретт Россі подала до суду на ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина

 4-12-2015, 17:00       Marianna_777       550     
Колишня кохана ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина Бретт Россі подала на нього до суду. Зірка фільмів для дорослих стверджує, що актор регулярно бив її і позбавляв волі, що призвело дівчину до емоційного розладу. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Розборки з колишнім: порнозірка Бретт Россі подала до суду на ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина

За словами Бретт, якось раз на черговому побаченні Шин "розмахував незарядженим пістолетом під час вживання алкоголю і наркотиків". Більше того, 26-річна Россі заявила, що в березні 2014 50-річний Шин змусив її зробити аборт, бо не хотів, щоб дитині передався ВІЛ.

Розборки з колишнім: порнозірка Бретт Россі подала до суду на ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина

Порнозірка також зазначила, що мала п'ять сексуальних контактів з актором перш, ніж він розповів їй про своє захворювання. А в якості компенсації за нерозголошення інформації Шин пообіцяв заплатити дівчині один мільйон доларів і перерахувати п'ять відсотків від гонорару за зйомки в серіалі "Управління гнівом". Правда, умова договору так і не було виконано.

Адвокат Шина Мартін Зінгер, у свою чергу, розповів представникам преси, що його клієнт має намір "енергійно захищатися".

Нагадаємо, в Каліфорнії носій ВІЛ, знаючий про свою хворобу, повинен попереджати про це свого партнера, якщо збирається вступити з ним у незахищений статевий зв'язок. Якщо ж цього не сталося, то даний вчинок може розцінюватися як злочин, а покарання - шість місяців в'язниці за кожен випадок.

Під час одного зі своїх останніх інтерв'ю Шин стверджував, що всі, з ким він вступав у зв'язок, знали про його ВІЛ-статус. Однак багато жінок актора заявляють про протилежне. І якщо буде доведено, що він заразив когось зі своїх пасій, то йому може загрожувати набагато більший термін - до восьми років позбавлення волі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...