Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Топ-5 розлучень року

 13-12-2015, 09:00       Marianna_777       1590     
Ось уже й середина грудня - саме час підбити деякі підсумки і згадати, що ж такого сенсаційного відбулося в році, що минає. Сьогодні пропонуємо нашим передплатникам згадати найнесподіваніші розставання пар, які ще зовсім недавно вважалися найміцнішими. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Топ-5 розлучень року

Як грім серед ясного неба прозвучала звістка про те, що Ірина та Сергій Безрукови розлучилися. Подружжя було разом 15 років. Незважаючи на те, що в ЗМІ вже кілька років ходили плітки про проблеми в сім'ї, зізнання Ірини Безрукової було подібно розриву бомби.

Топ-5 розлучень року

У серпні стало відомо ще про одне розставання, яке досі не вкладається в звичні рамки. Зірка «Відлиги» Євген Циганов взяв тайм-аут у відносинах з цивільною дружиною Іриною Леоновою, яка в той момент перебувала на останніх місяцях вагітності. На сьогодні Ірина сама виховує сімох спільних дітей, а Євген продовжує успішно займатися творчістю. Крім того, не вщухають розмови про те, що незабаром Циганов ввосьме стане батьком.

Топ-5 розлучень року

Розставання Тіматі та Олени Шишковою виявилося таким же дивним, як і їх цивільний шлюб. Про те, що пару пов'язують серйозні відносини, стало відомо лише після того, як у них народилася дочка Аліса. Після кількох спільних фотосесій, в інстаграмі Альони раптом з'явилися фото з молодим футболістом, з яким у красуні-моделі почався роман. Тіматі та Олена залишилися у дружніх стосунках, і обидва займаються вихованням спільної дочки.

Топ-5 розлучень року

Ще для однієї пари минає, став фатальним. Агнія Дітковскіте та Олексій Чадов, які зовсім недавно в кожному інтерв'ю зізнавалися в коханні один одному, різко розлучилися. Причиною стали ревнощі Олексія, який запідозрив дружину в невірності.

Топ-5 розлучень року

Закінчилася красива історія сім'ї Вікторії Лопирьової і Федора Смолова. Про розрив повідомила сама модель, пояснивши своє рішення тим, що чоловік просто не готовий до сімейних відносин.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...