Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Антоніо Бандерас полишає Голлівуд

Антоніо Бандерас полишає Голлівуд

 25-09-2014, 14:26       o_sem       1259     
Антоніо Бандерас полишає Голлівуд


Всесвітньовідомий кароокий красунчик, який запам’ятався всьому світові як гарячий мачо, Антоніо Бандерас, вирішив покинути Голлівуд і продовжити свою кар’єру на своїй батьківщині. Про це він заявив журналістам на фестивалі у іспанському місті Сан-Себастьян.

Актор розповів, що голлівудські пагорби перетворилися на етикетку. І не являються кузнею якісно нового кіно. Тому, він вирішив шукати інший плацдарм для реалізації свого таланту. Він упевнений, що саме його рідна Іспанія дасть йому таку можливість. Крім того, він також може допомогти вітчизняному кіно, адже його ім'я автоматично зробить будь-які фільми місцевого виробництва цікавими всьому світові.

Сподіваймося, що такий творчий симбіоз справді стане доволі плідним і двадцятитрьохрічна кар’єра іспанського актора не закінчиться.
Важко визначити напевне, що саме змусило актора прийняти таке рішення. Можливо, свою роль зіграв вже солідний вік зірки, а можливо те, що всі роки актор отримує однотипні і не дуже цікаві ролі, завдяки вже сформованому амплуа. Варіантом може бути і розлучення Антоніо з Мелані Гріффіт, шлюб з якою тривав рекордні для Голлівуду вісімнадцять років.

Антоніо Бандерас полишає Голлівуд
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...