Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ніколас Кейдж розповів про недалекоглядних критиків

Ніколас Кейдж розповів про недалекоглядних критиків

 25-09-2014, 14:18       o_sem       872     
Ніколас Кейдж розповів про недалекоглядних критиків


Відомий актор Ніколас Кейдж став новим героєм видання «The Times Magazine». Він відверто розповів про свою сім’ю, кар’єру і давню мрію.

Кейдж упевнений, що всі шанси, які йому підкидала доля, він використав на всі сто відсотків. Не залежно від того, чи спрацьовував цей шанс чи ні, він вдячний за досвід, який йому залишався. А замість того, щоб визнати, що не всі його ролі були надзвичайно вдалими, Ніколас воліє звинувачувати критиків. На його думку, мати «оригінальний спосіб мислення» у сучасному світі означає, іноді, бути не зрозумілим тим, кому не вистачає «внутрішньої гармонії» (критикам). Він, як людина чуттєва, подеколи, занадто близько сприймає їхні негативні відгуки, навіть впадає у депресію. Тож тепер Кейдж намагається відгородити себе від цього і просто не читає несхвальних відгуків.

Ніколас Кейдж розповів про недалекоглядних критиків


До речі, виявляється, що Ніколас Кейдж завжди мріяв пов’язати своє життя з океаном. Він його манить і приваблює й досі. Тож, коли виростуть діти, і якщо критики не змінять своє недалекоглядне ставлення до його таланту, Ніколас збирається влаштувати своє життя біля моря. Наприклад, каже актор, він може стати звичайним рибалкою.

Ніколас Кейдж розповів про недалекоглядних критиків
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...