Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Пулі Аваті поскаржився на Шерон Стоун

Пулі Аваті поскаржився на Шерон Стоун

 27-09-2014, 12:24       o_sem       964     
Пулі Аваті поскаржився на Шерон Стоун


Відомий італійський кінорежисер розповів про те, як важко було працювати з відомою акторкою. Виявилося, що зірка досить вередлива і своєрідна, тому з нею досить важко знайти спільну мову.

Нагадаємо, що Пулі Аваті – один із навідоміших режисерів не тільки у Італії, а й в усьому світі, власник венеційського «Золотого лева», автор більше ніж сорока картин.

Співпраця режисера і акторки починалося з радості Пулі, що така відома зірка прикрасить його малобюджетну картину – драму «Золотий хлопчик». Але дуже швидко він зіткнувся з цілим переліком проблем. Перш за все, італійця здивувало відношення менеджменту акторки до його батьківщини. За його словами, вони вважають Італію ледь не країною третього світу. Проте, їм все ж таки вдалося домовитись і Шерон стала до роботи. А тут вже проявив себе важкий характер акторки, яка іноді просто доводила режисера до сказу.

Але не дивлячись ні на що, «Золотий хлопчик» вже майже готовий і у листопаді він вийде у прокат. Тож, і ми з вами зможемо оцінити принаймні акторську майстерність Стоун. Сподіваймося, що її робота вартувала тих проблем, що зазнав італієць, працюючи разом з відомою, але своєрідною акторкою.

Пулі Аваті поскаржився на Шерон Стоун
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...