Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ані Лорак стала кращою виконавицею Євразії

Ані Лорак стала кращою виконавицею Євразії

 29-09-2014, 14:02       glamur       1326     
Ані Лорак стала кращою виконавицею Євразії


У Казахстані престижною премією нагородили українську популярну співачку - Ані Лорак. На минулих вихідних там відбулася найважливіша подія осені. На Центральному стадіоні Казахстану вручили третю євразійську музичну премію від каналу MuzZone "EMA 2014".

Переможців і номінантів Eurasia Music Award було досить багато, не тільки з Казахстану, але і з інших країн. Важливою подією вечора став прекрасний виступ популярної співачки з України - Ані Лорак. Співачку, після виступу, нагородили премією «Артист Євразії - 2014».

Співачка у фотоблозі, на своїй сторінці, повідомила про те, що їй було дуже приємно отримати дане звання на Казахстанському фестивалі.

У співачки величезна кількість різних премій і нагород, титулів і звань. Премія «Артист Євразії - 2014» є ще однією важливою перемогою у кар'єрі Ані Лорак.
Ані Лорак виклала в інтернет фотографію з даною нагородою, при цьому додала коментар з величезною подякою і любов'ю до Казахстану.

Нагадаємо про те, що у співачки вже давно підготовлено захоплююче нове шоу, під назвою "Кароліна", в якому артистка зібрала найкращі композиції. Казахстан входить до списку країн, які збирається відвідати Ані Лорак.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...