Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Карлі Клосс - нове обличчя L'Oreal

Карлі Клосс - нове обличчя L'Oreal

 29-09-2014, 13:48       glamur       1327     
Карлі Клосс - нове обличчя L'Oreal


Компанія L'Oreal віддає свою перевагу для зйомок у рекламних роликах найпопулярнішим актрисам, співачкам, моделям. Сьогодні відома модель, «ангел» Victoria's Secret - Карлі Клосс, є новою представницею нового бренду з косметичної серії продуктів.

«Я завжди була переконана у тому, що необхідно мати в собі впевненість. Вам все по плечу, якщо у вас живе віра у те, що ви здійснюєте. Не впадайте у відчай, не опускайте руки. Моя думка така, що компанія L'Oreal Paris як раз так і робить. Тому я відчуваю гордість за те, що я була ними запрошена», - так висловила Карлі свою думку про співпрацю з цією компанією.

Карлі Клосс - нове обличчя L'Oreal


Представники компанії вважають, що ця дівчина, двадцяти двох років, ідеально поєднує у собі розум і красу, і це те, що може розвинути у жінках цей бренд.

«На подіумах, де вона яскраво виблискує, або ж у навчанні, чи безладних буднях Нью-Йорку, Карлі поєднує у собі унікальну витонченість та сучасність, розум та працьовитість», - сказала президент бренду - Сиріл Чапу. «L'Orеal Paris постійно надихає представниць прекрасної статі як можна з більшою ефективністю користуватися своїм потенціалом.»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...