Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хайден Панеттьері відвідала фестиваль у Нешвілі

Хайден Панеттьері відвідала фестиваль у Нешвілі

 28-09-2014, 19:19       o_sem       1151     
Хайден Панеттьері відвідала фестиваль у Нешвілі


Вагітна Хайден Панеттьері, схоже, не збирається замикатися у чотирьох стінах і з острахом чекати на появу свого первістка. Вона веде доволі активний образ життя, її часто можна побачити на різноманітних світських заходах. Цього разу Хайден з’явилась на фестивалі музики, вина і вуличної їжі у Нешвілі.

Щоб не було сумно і самотньо, вона вирушила туди не одна, а в компанії зі своєю подругою Холлі Уільямс. На жаль, відомого нареченого – боксера і громадського діяча Володимира Кличка з нею не було. Напевно, його графік і спортивна дієта не дозволяють йому відвідувати аналогічні заходи. Проте, Хайден це здається не завадило. Вона, разом з учасниками групи «Kings of Leon» і своєю подругою, веселилася, жартувала і виглядала надзвичайно щасливою і життєрадісною.

Хайден Панеттьері відвідала фестиваль у Нешвілі


Через свою мініатюрну статуру, вагітність дівчини помітна у всьому. Не лише значно збільшившийся животик, а й все тіло, включно з обличчям, набралися додаткові сантиметри. Але, здається, Хайден зовсім не переймається з цього приводу.

Нагадаємо, що Панеттьері була у списку тих зірок, чиї відверті фотографії потрапили до мережі Інтернет завдяки хакерам, які зламали аккаунти відомих людей. У той час, як багато інших постраждалих дуже гостро відреагували на цю подію, Хайден, здається, взагалі не надала їй уваги. І це, мабуть, правильно, адже зараз у неї найголовніша турбота – маленьке щастя під серцем, а не якісь фото у мережі.

Хайден Панеттьері відвідала фестиваль у Нешвілі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...