Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зірка «Деффчонок» вагітна від режисера серіалу

Зірка «Деффчонок» вагітна від режисера серіалу

 29-09-2014, 20:10       glamur       1867     
Зірка «Деффчонок» вагітна від режисера серіалу


З'явилася інформація про те, що Сергій Корягін скоро стане батьком. Дитину йому подарує Галина Боб. Вона вагітна вже чотири місяці і мріє народити здорового малюка.

Неймовірно схожі історії Маші Бобилкіної, героїні серіалу "Деффчонкі" і актриси, яка зіграла роль Маші - Галини Боб. У серіалі Маша Бобилкіна готується стати мамою дитини Сергія Звонарьова. Його роль чудово зіграв Олексій Воробйов. Історія втілилася у життя. Тепер і сама актриса опинилася в певному положенні. Є серед акторів така прикмета, як накладний живіт - до вагітності. Тут прикмета спрацювала на всі сто відсотків. Ще пам'ятається історія Крістіни Асмус, яка стала щасливою мамою, примірявши цю роль ще у серіалі.

Зірка «Деффчонок» вагітна від режисера серіалу


Актрисі вже стукнуло 29 років. І це прекрасний вік для того, щоб стати матір'ю. Відомо напевно, що батьком дитини стане режисер гучного серіалу Сергій Корягін. Їх стосунки тривають досить тривалий час. На знімальному майданчику ніхто не приховує того, що відбувається. На щастя, самопочуття Галини Боб дозволяє їй зніматися у повноцінному режимі.

Знайомство пари відбулося прямо на зйомках. Дружня атмосфера на майданчику сприяла розвитку відносин пари. У наслідку, Галина та Сергій стали жити під одним дахом.

Відносинам актриси і режисера можна позаздрити. Добре, коли один готовий підтримати іншого у будь-якій ситуації. Йдеться про танцювальне шоу "Танці", яке проходило на каналі ТНТ. Сергій був присутній на кастингу шоу, під час виступу Галини. Найімовірніше, тоді пара ще не здогадувалася про підготовлений сюрприз, у вигляді вагітності.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...