Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Колишня наречена Прохора Шаляпіна закрутила роман з Михайлом Тереховим

Колишня наречена Прохора Шаляпіна закрутила роман з Михайлом Тереховим

 22-01-2016, 20:30       Marianna_777       620     
На початку минулого року для громадськості стало великою несподіванкою заява Прохора Шаляпіна, що, незважаючи на шлюб з Ларисою Копенкіною, у нього з'явилася інша кохана - Анна Калашникова. Більше того, нова дівчина чекає дитину. Розлучившись із дружиною, Прохор і Ганна стали жити разом. Незабаром з'явився на світ їхній спільний син Данило. Але стрімкий роман двох молодих людей закінчився так само несподівано, як і почався. У їхніх стосунках стався розлад. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Колишня наречена Прохора Шаляпіна закрутила роман з Михайлом Тереховим

Однією з причин суперечок стали ревнощі Шаляпіна. Приводом для підозри коханої в невірності став відеозапис, який зі стрімкою швидкістю розлетівся по Мережі. На кадрах було видно, як мати дитини Прохора Шаляпіна проводить час у компанії іншого молодого і привабливого чоловіка - колишнього учасника телепроекту «Дом-2» Михайла Терехова. Правда, Калашникова нічого не говорила про початок нових відносин.


Колишня наречена Прохора Шаляпіна закрутила роман з Михайлом Тереховим

Але пройшло трохи часу і шанувальники знову побачили пару разом. Тільки тепер знімок був зроблений самою Ганною. На фотографії молоді люди стоять близько один до одного, а голова Михайла повернена так, ніби він хоче доторкнутися губами до Калашникової. Та й сама молода мама підлила масла у вогонь інтригуючою підписом публікації.

 «Це доля ...» - такою загадковою фразою Анна описала знімок.

Але шанувальники змогли розглянути в цьому натяк на те, що у Калашникової успішно розвивається роман з її новим обранцем, і почали вітати Ганну з правильним вибором.

«Класні, молодці, давайте весілля року», - просили одні. «Якщо чесно, то дуже підходите один одному! Обидва красені », - захоплювалися інші. Але деякі шанувальники були повністю розчаровані можливим розвитком відносин цієї пари. «Ви така хороша. Ну навіщо вам він? Жах, один краще іншого! »,« А Прохор не судилося вже? А наступний хто буде доленькою, цікаво », - єхидно помічали фолловери.


Більше того, на сторінці в соцмережі Михайла Терьохіна не тільки з'явилася така ж фотографія з Ганною, але й відео, на якому він зафільмував красуню в студії однієї з телепередач.
Треба сказати, що скандали за участю Анни Калашникової не вщухають досі. Здавалося б, після розриву з Прохором Шаляпіним колотнечі в житті моделі повинні були вщухнути. Тим не менш, син моделі досі є предметом суперечок з колишнім коханим.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...