Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян і Каньє Вест привели на модний показ доньку Норт

Кім Кардашьян і Каньє Вест привели на модний показ доньку Норт

 30-09-2014, 13:26       glamur       2155     
Кім Кардашьян і Каньє Вест привели на модний показ доньку Норт


Незважаючи на зовсім юний вік, всього 15 місяців, дочка знаменитих батьків Норт Вест відвідує світські заходи. Звичайно ж, такий захід вона відвідала разом зі своєю мамою Кім Кардашьян, яка не могла не з'явитися на такому заході як Тиждень високої моди, що проходить у Парижі, куди Кім приїхала не одна, а разом зі своїм чоловіком Каньє і бабусею Кріс Дженер. Вся сім'я із задоволенням відвідала показ модного будинку Givenchy, який відбувся у неділю 28 вересня.

Кім і донька були у чорних костюмах з мереживами. На плечах зоряної мами красувався шкіряний жакет Каньє, яким він дбайливо вкрив свою кохану. Сам же Каньє був одягнений у тій же гамі кольору, що і його дівчата. Незважаючи на юний вік, дівчинка серйозно переглянула весь показ.

Варто відзначити і такий момент, що це вже, як багато хто встиг подумати, не перший показ який малеча відвідує, причому на показ Balenciaga дівчинка буквально змусила батьків взяти себе з собою, почавши гірко плакати, коли вони вже збиралися йти. Зоряна мама прокоментувала це так: "Ми не могли залишити її у такому стані, так що довелося взяти її з собою".

Показ модного будинку Givenchy, був уже запланованою подією, що підтверджує іменна табличка "Мадемуазель Норт Вест".
Варто відзначити і такий момент, що 25 вересня на показі Lanvin зоряну пару освистали через їх запізнення на сорок хвилин, і неможливість пройти на свої місця в першому ряду без припинення показу.

Крім цього, скандальний журналіст з України Віталій Сердюк, скористався моментом і накинувся на Кім Кардашьян у той момент, коли зірка виходила з машини. Кинувся їй в ноги і намагався повалити на землю. Він звичайно переслідував свої цілі в цьому піар ході. Це як виявилося, було протестом з його боку, проти заборони на відвідування США. Ніякої шкоди заподіяти зірці він і не думав, просто хотів ніжно обійняти її коліна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...