Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фанати «Сутінок» мають привід для радості

Фанати «Сутінок» мають привід для радості

 3-10-2014, 07:00       o_sem       1386     
Фанати «Сутінок» мають привід для радості


Компанія Lions Gate планує порадувати всіх прихильників і прихильниць вампірської саги продовженням історії за участю головних героїв повнометражних фільмів. Вони збираються випустити серію короткометражних фільмів про сімейку вампірів і їхніх «друзів» перевертнів. Головні герої не зміняться. У невеликих фільмах, ви зустрінете все тих же Беллу, Едварда і Джейкоба, а от актори, які виконують ці ролі – Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон і Тейлор Лотнер – зміняться. Скоріше за все, це пов’язано з невеликими гонорарами, які призначені для виконавців. Хоча, не менш важливою причиною являється бажання акторів відійти від вже трохи набридлого образу.

Фанати «Сутінок» мають привід для радості


Вийдуть п’ять короткометражних серій «Сутінок» лише у всесвітній соціальній мережі Faceboоk. Представники компанії Lions Gate впевнені, що це лише початок кіно нового зразку.

Постановкою міні-фільмів будуть займатися виключно жінки-режисери, а обирати тих, хто удостоїться цієї честі буде також виключно жіноча комісія до якої увійшли: автор книжок про вампірів, що лягли у основу фільмів – Стефані Майер, Кейт Уінслет, Октавія Спенсер, Джулія Боуен, Кєтрін Хардвік, Кеті Шульман, Дженіфер Лі і, звісно ж, Крістен Стюарт.

Фанати «Сутінок» мають привід для радості
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...