Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Долина сильно постаріла

Лариса Долина сильно постаріла

 9-02-2016, 09:30       Marianna_777       702     
На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram Олег Газманов опублікував знімок, на якому позує з Ларисою Доліної. "Вчора поспілкувалися з Ларисою на 60-річчі нашого друга Ігоря Сандлера. Хороший теплий вечір. Ясних днів і довгих років Ігорю", - підписав фото випромінює позитив співак.

Лариса Долина сильно постаріла

Цікаво, що багато його підписників не впізнали Долину. "Це Лариса ??? Як з шоу" Один в один "," О, бабуся Лора "," О, Боже, що з Ларисою? Жах "," Газманов виглядає нормально, а Лариса дуже постаріла! "," Лариса постаріла і сильно поправилася. Де кефір? "- посипалися коментарі.

Однак артистка не переймається через вік. Більш того, співачці подобається, коли чотирирічна внучка називає її бабусею. "Я сподіваюся, що Ліна на одному малюку не зупиниться. У мене таке враження, що це не моя внучка, а моя дочка. Сашенька дивно схожа на Ліну. Бути бабусею - це таке щастя, що про вік забуваєш. Я категорично проти того, щоб внучка називала мене по імені - тільки бабуся! " - зізналася в недавньому інтерв'ю Долина.

За словами її дочки, 32-річної Ангеліни Міончінской, Олександра дивно схожа на знамениту бабусю. І мова не тільки про зовнішність. "Саша, як і бабуся, обожнює сцену. Вона не боїться і кайфує, коли на неї всі дивляться, що для мене зовсім дивно. Сцена для неї - рідна стихія, вона себе там відчуває абсолютно комфортно. Саша вже співає і танцює в" Непоседах ", займається у театральній студії, бере участь в спектаклях, а ще ми ходимо на ІЗО", - поділилася вона. Ангеліна додала, що Саша володіє бабусиним характером, але з нею "можна домовитися".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...