Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Енн Хетеуей на обкладинці британського Elle

Енн Хетеуей на обкладинці британського Elle

 3-10-2014, 17:30       o_sem       1174     
Енн Хетеуей на обкладинці британського Elle


Відома акторка Енн Хетеуей з'явиться на обкладинці популярного журналу Elle. Крім лаконічної фотосесії, акторка дала доволі розгорнуте інтерв’ю, у якому розповіла про себе з того боку, з якого суспільство її ще не знає.

Виявляється, відома і успішна володарка Оскару також має комплекси. Більше того, її комплекси знайомі і зрозумілі, майже, кожній людині. Акторка довгий час страждала від того, що надзвичайно близько сприймала критику своєї особистості. Їй було надзвичайно важливо, щоб абсолютно всі, хто її оточує, мали гарну думку про неї. Справа в тім, що після нагородження її Оскаром, на зірку з усіх боків посипалася критика. Деколи, вона була абсолютно виправдана, а інколи – безглуздо надумана. Енн знадобився деякий час у самотності, щоб зрозуміти у чому була її проблема.

Енн Хетеуей на обкладинці британського Elle


Вона, за її ж словами, намагалася справити гарне враження, при цьому, у збиток своїм власним бажанням. Вам знайома подібна ситуація? Тоді тримайте рецепт боротьби з комплексом від зірки: впевніть себе у тому, що вам зовсім не обов’язково подобатись усім. Головне, щоб ви були щасливі і почували себе комфортно, а думка інших – то лише їх клопіт. Почніть бути собою, це має спрацювати.

Енн Хетеуей на обкладинці британського Elle
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...