Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Евеліна Бледанс вразила шанувальників сексуальними формами

Евеліна Бледанс вразила шанувальників сексуальними формами

 13-02-2016, 21:30       Marianna_777       803     
Евеліна Бледанс разом з трирічним сином Семеном провела райську відпустку в Таїланді. "Ми зупинилися в розкішному готелі, де жили в окремих віллах. Звичайно, це коштувало недешево - мені довелося неабияк витратитися. Але я добре попрацювала в грудні, тому вирішила не економити на відпочинку", - розповіла зірка.

Евеліна Бледанс вразила шанувальників сексуальними формами

Під час канікул артистка не забувала ділитися з підписниками гарячими знімками в соціальній мережі. Евеліна викладала соковиті фотографії, дивлячись на які облизувався навіть її чоловік. "Мій чоловік Саша, якому я кожен день відсилала свої пляжні фотографії, кожен раз облизувався і дуже шкодував, що не поїхав з нами!" -цитує Евеліну журнал "Тільки зірки".

Евеліна Бледанс вразила шанувальників сексуальними формами

Артистка пояснила, чому чоловік не зміг розділити з нею відпочинок на закордонному курорті. "Зараз криза, час непростий, потрібно працювати, щоб забезпечувати сім'ю. Він в нашій родині - головний годувальник", - розповіла Евеліна.
Тому, поки чоловік зірки мерз в столиці, Бледанс насолоджувалася масажем і іншими принадами відпочинку. "Вони так класно масажували моє тіло ... Тут справжній рай. Кожен день я дякувала Богові, що все-таки вирішила не економити, і відправилася сюди на відпочинок", - зізналася актриса.

Евеліна Бледанс вразила шанувальників сексуальними формами

На закордонному курорті Евеліні навіть подарували яхту. Зірка зробила безкоштовну прогулянку на білосніжному судні і навчилася ловити рибу за допомогою спеціальної сітки. "Це таке класне заняття! Мені дали сітку , яку прив'язали до пластикових труб. Закидаєш сітку, як невід, в море і ловиш маленьких рачків", - поділилася враженнями зірка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...