Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Моллі Сімс вагітна

 2-10-2014, 11:33       o_sem       1097     
Моллі Сімс вагітна


Не дивлячись на всі спокуси, які надає зірковий статус, деякі зірки все ж готові відстоювати традиційні сімейні цінності. Такою парою являється подружжя Моллі Сімс і Скот Стабер.

Моллі Сімс вагітна


Недавно, модель поділилася своєю радістю з усіма своїми прихильниками. Для цього вона обрала соціальну мережу, у якій опублікувала зворушливе фото – син Брук тримає у руках табличку з надписом «два роки», а поряд сидить Моллі з табличкою «чотири місяці». Підпис до цього фото був не менш зворушливий: «Спішу поділитися з вами однією особливою новиною. Ми чекаємо на четвертого маленького члена нашої сім'ї - другого малюка. Я не можу описати словами те, наскільки ми раді цій новині. Це благословення! Не можу дочекатися моменту, коли Брукс стане старшим братом!».

Моллі Сімс вагітна


Варто зазначити, що Моллі – модель світового рівня – і, тим не менше, вона не боїться втратити свою фігуру і народжувати другу дитину. Навпаки, вона надзвичайно рада тому, що вагітна.
Нагадаємо, що подружжя Сімс і Стабер відстоює сімейні цінності з самого початку своїх відносин. Пара познайомилася у 2010 році, а у вересні 2011 року вони зіграли надзвичайно гарне весілля. Невдовзі після, Моллі розповіла, що вони чекають на дитинку. У липні 2012 року на світ з’явився їх синочок Брукс.

Моллі Сімс вагітна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...