Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міла Куніс і Ештон Катчер розповіли про свою донечку

Міла Куніс і Ештон Катчер розповіли про свою донечку

 5-10-2014, 22:07       o_sem       1529     
Міла Куніс і Ештон Катчер розповіли про свою донечку


Ще тридцятого вересня чарівна Міла Куніс народила первістка. Нею стала чудова здорова дівчинка. Тепер молоді батьки Ештон і Міла вирішили розповісти про те, яке ім’я буде носити донечка зіркових батьків – Уайт Ізабель Катчер.

Те, що пара вирішила так рано розповісти про ім’я первістка доволі дивно. Адже і Ештон, і особливо Міла – не прихильники повної публічності особистого життя. Міла, навіть, майже не коментувала свою вагітність. Першого жовтня на сторінці тридцяти шестирічного актора з’явився запис про ім’я і побажання всім читачам життя, яке буде наповнене чудесами, сміхом, любов’ю, здоров’ям і справжнім щастям. Засоби масової інформації сприйняли такий запис як останній коментар щодо народження дитини. Щоби не переховуватись, не відхрещуватись під час інтерв’ю і не робити з цього справжню подію для всіх папараці зі всього світу, пара просто чесно розповіла все, щоб тепер насолоджуватися батьківством, не переживаючи більше ні за що.

Щиро вітаємо молодих батьків і бажаємо їм сил та наснаги для виховання малечі. А також, сподіваймося, що таке доволі вигадливе і незвичайне ім’я, принесе дитинці щастя і допоможе їй по життю.

Міла Куніс і Ештон Катчер розповіли про свою донечку
Міла Куніс і Ештон Катчер розповіли про свою донечку
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...