Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Медовий місяць Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін

Медовий місяць Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін

 6-10-2014, 22:05       o_sem       1051     
Медовий місяць Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін


Одне з найочікуваніших весіль цього року остаточно завершене: відсвяткували всі, хто хотів. Привітали молодят, і, навіть, папараці вже виклали всі секретні та неочікувані світлини з гостями і винуватцями свята. Тож, тепер прийшла черга Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін насолодитися заслуженим відпочинком після такого напруженого заходу. Молодята вирушили у традиційний медовий місяць.

Місцем проведенням цього важливого етапу у шлюбному житті пара обрала Сейшельські острови, а саме, курорт острову Норт. Скоріше за все, такий вибір був обґрунтований бажанням молодят, принаймні, під час медового місяця побути наодинці один з одним, адже цей курорт вважається одним із найзакритіших у світі. Комплекс настільки ізольований від світу, що потрапити на нього можна виключно за допомогою вертольоту.

За словами журналістів, на острові знаходиться одинадцять окремих вілл, площа кожної перевищує п’ять тисяч футів, на території кожної ділянки є свій басейн і вихід до океану. Більш гарного і романтичного місця для проведення медового місяця, годі і шукати. Напевно, саме тому, у цьому місці відпочивали не тільки Клуні і Аламуддін. За словами інсайдерів, Норт надзвичайно сподобався ще одній зірковій парі Бреду Пітту і Анджеліні Джолі, а також королівській родині принцу Уільяму і герцогині Кетрін.

Медовий місяць Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін
Медовий місяць Джорджа Клуні і Амаль Аламуддін
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...