Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Деніел Редкліф зніметься у продовженні «Ілюзії брехні»

Деніел Редкліф зніметься у продовженні «Ілюзії брехні»

 7-10-2014, 20:29       o_sem       767     
Деніел Редкліф зніметься у продовженні «Ілюзії брехні»


Найвідоміший чарівник Хогвардсу, і просто не поганий актор, Деніел Редкліф наразі просто завалений роботою. Йому постійно пропонують нові більш цікаві і незвичайні проекти. Через велику кількість проектів і постійну зайнятість, він вимушений відмовлятися від деяких з них через банальну нестачу часу. Але на продовження детективного трилера про фокусників «Ілюзія брехні 2» він все ж таки знайшов час.

За інформацією з надійних джерел, стало відомо, що відповідний контракт вже підписаний. Крім того, Майк Кейн сам проговорився про цю подію у своєму останньому інтерв’ю. Справа у тім, що Деніел буде грати роль сина персонажа Майкла. Найімовірніше, персонаж Редкліфа зажадає помсти за свого обманутого батька і намагатиметься повернути вкрадені мільйони.

Нагадаємо, що майже весь акторський склад картини залишиться незмінним. У зйомках приймуть участь, крім Майка і Деніела, Марк Руффало, Джесі Айзенберг, Вуді Харрельсон, Дейв Франко. А ось красуня Айла Фішер відмовилася від участі у продовженні, через свій «цікавий» стан. На даний момент, вона вагітна третьою дитиною, з чим ми її власне і вітаємо. Хто саме стане її заміною у «Ілюзії брехні 2» поки що не відомо.

Деніел Редкліф зніметься у продовженні «Ілюзії брехні»
Деніел Редкліф зніметься у продовженні «Ілюзії брехні»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...