Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джон Гальяно повертається у світ моди

Джон Гальяно повертається у світ моди

 7-10-2014, 19:54       o_sem       1193     
Джон Гальяно повертається у світ моди


Скандально відомий кутюр’є Джон Гальяно все ж таки повернеться у світ високої моди. Нещодавно, засоби масової інформації повідомляли, що Гальяно веде переговори з керівництвом бренду Maison Martin Margiela щодо створення спільної лінії одягу. Тепер же з’ясувалося, що співпраця буде значно більш глибшою, ніж просто колекція. Дизайнер стане креативним директором модного Будинку.

Президент компанії, яка контролює бренд Рензо Россо розповів, що Maison Martin Margiela готовий до нової харизматичної особистості, яка додасть йому нових фарб. А Джон Гальяно – один із найбільш талановитих і креативних дизайнерів сучасності. Саме тому, підписання договору саме з ним – логічне і доволі вигідне.

Очікується, що перша колекція Гальяно у співпраці з Maison Martin Margiela вийде вже у січні наступного року у рамках Парижського тижня моди.
Нагадаємо, що це буде перша велика особиста колекція кутюр’є після того, як у березні 2011 року його звільнили з Будинку Dior. Причиною звільнення стали його антисемітські вислови і зізнання в любові до Гітлера у стані алкогольного сп’яніння в одному з барів Парижу, напередодні тижня моди. Після цього на дизайнера посипався шквал критики, і тільки тепер він отримав шанс повернутися у великий світ моди. Сподіваймося, що Джон зрозумів свої помилки і вже більш ніколи не повторить їх, а надалі буде радувати нас ексцентричними і зухвалими колекціями, а не висловлюваннями.

Джон Гальяно повертається у світ моди

Джон Гальяно повертається у світ моди
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...