Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою

Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою

 7-10-2014, 17:33       o_sem       823     
Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою


Відома співачка, акторка і модель Тейлор Свіфт, розвиваючи свою кар’єру, не забуває і про свого домашнього улюбленця. Олівія Бенсон тепер стане всесвітньо відомою і все завдяки Keds.

Всі фанати Тейлор чудово знають цю маленьку пухнасту красуню, адже вона являється постійним гостем фотографій своєї власниці.

Декілька днів підряд Тейлор кожного разу, виходячи з дому, брала із собою маленьку пухнасту бешкетницю. Папараці і журналісти дивувалися з такої нової ексцентричної звички зірки. Проте, виявилося, що все значно простіше – Олівія стане обличчям бренду взуття Keds, для якого сама Свіфт зовсім недавно випустила колекцію взуття The Champion Sneaky Catt. А возила з собою кішечку всюди заради того, щоб підписати контракт із компанією.

Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою

Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою


Нагадаємо, що «кошачу моду» почав не так давно вводити великий любитель кішок і просто гуру дизайну Карл Лагерфельд. Він вже створив дві капсульні колекції, надихаючись шармом своєї кішки: одну про миле і ніжне кошеня у пухнастих рожевих тонах, іншу - про нестерпний бешкетливий характер улюблениці з зображенням розлюченої кішечки на кожному елементі одягу.

Тепер і Keds разом з Тейлор Свіфт вирішили підтримати це нове модне віяння.

Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою

Кошеня Тейлор Свіфт стане зіркою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...