Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Emilio Pucci знову взялись за хустинки

Emilio Pucci знову взялись за хустинки

 9-10-2014, 18:10       o_sem       679     
Emilio Pucci знову взялись за хустинки


Стиль і смак проявляється абсолютно у всіх деталях, що входять до складу вашого образу. Не буває неважливих елементів і бренд Emilio Pucci вирішив вкотре про це нагадати всім справжнім любителькам моди і випустити колекцію фірмових хустинок.

Нагадаємо, що хустинки для Emilio Pucci – це символ їхньої марки. Вперше кольорова і незвичайна хустинка з фірмовим надписом «Pucci» з’явилася ще у далекому 1957 році, і з тих пір являється постійним провідником цієї марки.

Напевно, обираючи тематику майбутніх хустинок, дизайнери надихалися урбаністичним впливом на сучасну моду, який наразі панує на всіх світових показах моди. Саме тому було обрано тему – міста світу. До колекції ввійдуть шість міст з усього світу – Флоренція, Рим, Париж, Шанхай, Гонконг і Нью-Йорк. Для створення хустинок будуть обрані найкращі, найгарніші і найбільш надихаючі місця кожного мегаполісу. Наприклад, Нью-Йорк буде представлений видами Медісон-авеню і Центрального парку. Звісно, всі зображення будуть оброблені у незвичайних кольорових гаммах, які додадуть сірим будням містян яскравості.

Продаж розпочнеться вже першого листопада як у ексклюзивному он-лайн бутику Pucci, так і у фірмових магазинах марки у шести обраних містах, а також у Лондоні, Мілані і Токіо.

Emilio Pucci знову взялись за хустинки
Emilio Pucci знову взялись за хустинки
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...