Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скарлет Йохансон зніметься у серіалі

Скарлет Йохансон зніметься у серіалі

 9-10-2014, 13:37       o_sem       1325     
Скарлет Йохансон зніметься у серіалі


За достовірною інформацією від інсайдерів, зірка кіно Скарлет Йохансон, все ж таки прийняла запрошення на зйомки у новому телевізійному серіалі. Ним стане екранізація роману письменниці Едіт Уортон «Традиції країни», що вийшов ще у 1913 році. Нагадаємо, що ця робота стане першою роботою Йохансон для телевізійних екранів. Раніше, вона більш полюбляла брати участь у великому кіно. Напевно, після народження донечки Роуз щось змінилося у її світосприйнятті.

Скарлет Йохансон зніметься у серіалі


Сюжет серіалу огортається навколо провінційної дівчини Уіндіни Спрег, яка всіма можливими і не можливими засобами намагається досягти успіху у великому місті. Роль саме цього персонажу, за чутками, і дістанеться Скарлет. На шляху у амбіційної і надзвичайно гарної жінки будуть з’являтися найрізноманітніші чоловіки. Слідкуючи за тим, як будуть складатися їх відносини з головною героїнею, глядач зможе зрозуміти трохи більше про жінок і, можливо, навіть відповісти на сакраментальне запитання: «Чого ж хоче жінка?»

Окрім того, за інформацією з джерел, наближених до акторки, стало відомо, що вона, і її наречений Роман Доріак, почали планувати своє весілля. Про те, що пара має намір побратися, стало відомо ще рік тому, але то зайнятість, то вагітність, то народження Роуз на давали можливість парі визначитися з точною датою весілля. Тепер же вони вирішили повернутися до цього питання.

Скарлет Йохансон зніметься у серіалі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...