Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey

Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey

 10-10-2014, 19:34       o_sem       966     
Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey


Красуня-модель Сінді Кроуфорд не перестає радувати своїх шанувальників новими фотосесіями. Цього разу вона прийняла участь у фотосесії для модного журналу Violet Grey. Красуня постала у декількох стильних образах, для створення яких використали модні новинки цього сезону. Фотографом виступила Емма Темпест, яка відома як спеціаліст із по-справжньому модних фотосесій.

Наразі у суспільстві існує така думка, що після певного віку (років після тридцяти) модельна кар’єра завершується. Сінді Кроуфорд на даний момент аж сорок вісім років, і вона цього не приховує, і зовсім не соромиться. Вона виглядає просто надзвичайно: підтягнута струнка фігура, гарна шкіра, доглянуті пасма волосся і невичерпна енергія, що так і струменить з її очей.

У перервах між фотографіями і перевдяганнями, красуня встигла розповісти репортеру про те, завдяки чому вона змогла досягти такого результату. Вона сказала так: «Результат – це справа наживна. Якщо ви почнете дбати про свою шкіру і здоров'я у тридцять п’ять років, то результат ви помітите не раніше ніж через декілька років, а ще певніше, через десяток років. А мій секрет у тому, що немає ніяких секретів. Я не палю, п'ю багато води протягом дня і постійно знаходжу такі заняття, що роблять мене щасливою».

Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey

Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey

Сінді Кроуфорд з`явиться у Violet Grey
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...