Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Новий «злий геній» у рекламі Jaguar

Новий «злий геній» у рекламі Jaguar

 10-10-2014, 19:54       o_sem       747     
Новий «злий геній» у рекламі Jaguar


Jaguar F-Type вирішив продовжити свою «злодійську» рекламну компанію, навіть, не дивлячись на те, що в Англії останній ролик цієї рекламної компанії був заборонений, через, як здалося контролюючим органам, пропаганду необережного поводження за кермом. Цього разу участь прийняв молодий і амбіційний Ніколас Холт.

Йому дісталася роль злого генія. На протязі короткого рекламного ролику Ніколас збирає трьохвимірну модель автомобілю (того самого Jaguar F-Type), паралельно розповідаючи у чому саме переваги автомобіля. Варто визнати, що спецефекти, які використали для створення реклами, дуже ефектні і вартують того, щоб їх продемонстрували навіть у великобюджетному голлівудському фільмі. Потім, на очах здивованих глядачів, модель перетворюється на реальне, справжнє авто. Холт вимовляє магічну фразу «Диявол у деталях» і, блиснувши окулярами, з реготом мчиться у далину на біленькому Jaguar F-Type.

Ця реклама насправді достойна цього актора. Він зіграв свою роль на «відмінно» і продемонстрував всю свою майстерність, харизматичність, типово британський шарм. Його інтелектуальність і негативність, магічним чином закохує у персонажа. Ніколас ідеально виконав завдання, яке Ягуар перед ним поставив - втілити у життя лозунг, який був обраний для реклами нового продукту Jaguar F-Type: «Добре бути поганим».

Новий «злий геній» у рекламі Jaguar

Новий «злий геній» у рекламі Jaguar

Новий «злий геній» у рекламі Jaguar

Новий «злий геній» у рекламі Jaguar
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...