Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ембер Роуз розходиться з чоловіком

Ембер Роуз розходиться з чоловіком

 10-10-2014, 18:09       o_sem       1118     
Ембер Роуз розходиться з чоловіком


Навіть високооплачувані моделі сваряться зі своїми коханими, плачуть і, навіть, розлучаються, адже подіум і спалахи фотокамер не можуть застрахувати від невдач у особистому житті. Стало відомо, що Ембер Роуз і Уіз Халіф розлучаються. Цю інформацію підтвердила сама тридцятирічна модель на своїй сторінці у соціальній мережі.

Коли з'явилися перші чутки щодо можливості їх розставання, преса припустила, що причиною тому стала інтрижка з Ніком Кенноном (вже майже колишній чоловік Мераї Кері). Проте виявилося, що все з точністю навпаки.

Вона сама розповіла, що була дуже чесна зі своїм чоловіком і ніколи йому не зраджувала. А ось про нього такого сказати не можна. Виявилося, що Уіз неодноразово зраджував дружину.

Тепер основною метою Ембер став догляд за своєю маленькою дитиною, якій наразі всього півтора рочки. А також, надзвичайно важливо для моделі відсудити у свого чоловіка мільйон доларів – саме у таку суму Ембер і Уіз оцінили зраду одного з партнерів, підписуючи шлюбний контракт, крім того, вона сподівається на аліменти від колишнього і на встановлення судом її одноосібної опіки над дитиною, адже Уізу, на її думку, не можно довіряти таку відповідальність.

Зазначимо, що інсайдер, з близького оточення пари розповів, що розставання було неминуче, адже у пари давно були проблеми через нерозуміння один одного.

Ембер Роуз розходиться з чоловіком

Ембер Роуз розходиться з чоловіком

Ембер Роуз розходиться з чоловіком
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...