Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лоуренс розповіла про свої інтимні фото

Дженіфер Лоуренс розповіла про свої інтимні фото

 10-10-2014, 18:05       o_sem       1929     
Дженіфер Лоуренс розповіла про свої інтимні фото


Не так давно, у кінці серпня, в мережу потрапили інтимні фотографії Дженіфер Лоуренс, разом з фото інших селебриті. Хакери «зламали» сервер, на якому зберігалися фотографії зірок. Зрозуміло, що всі постраждавші були надзвичайно замучені, а деякі перебували у шоковому стані. Саме до таких можна віднести і Дженіфер Лоуренс.

Акторка досі не давала коментарів щодо цього, але виявилося, що зірка була збентежена, засмучена і надзвичайно зла. Про це вона розповіла у своєму інтерв'ю журналу Vanity Fair, що вже з’явився на полицях магазинів. Вона впевнена, що не дивлячись на те, що вона публічна особистість, люди не мають права так нахабно демонструвати її пікантні фотознімки. Також акторка зазначила, що ці фото були зроблені під час її тривалих стосунків з молодим чоловіком, коли їм доводилося на довгий час розлучатися. Очевидно, що маються на увазі її стосунки з Ніколасом Холтом.

Дженіфер Лоуренс розповіла про свої інтимні фото


Крім того, Лоуренс зазначила, що це не просто світовий скандал – це справжнісінький сексуальний злочин. Вона впевнена, що потрібно змінити ставлення суспільства до подібних речей і до приватності особистого життя будь-якої людини, а також посилити відповідальність за подібні вчинки.

Дженіфер Лоуренс розповіла про свої інтимні фото
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...