Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Жити на одну зарплату: стало відомо, скільки заробляють зірки Голлівуду

Жити на одну зарплату: стало відомо, скільки заробляють зірки Голлівуду

 12-10-2014, 19:00       glamur       1633     
Жити на одну зарплату: стало відомо, скільки заробляють зірки Голлівуду


Провідний американський журнал The Hollywood Reporter провів аналіз статистики зарплат у Гільдії кіноакторів США (англ. скор. SAG). Дані про гонорари знаменитостей і співробітників кіноіндустрії Голівуду дозволили скласти вилку зарплат.

Актори
За один рік - з червня по червень 2013-2014 - найбільшою зарплатою відзначився Дуейн Джонсон (англ. Dwayne Johnson). Зірка американського реслінгу, відомий як Скала, заробив 52 млн. доларів США. Друге місце зайняв 39-річний привабливий холостяк Лео Ді Капріо (англ. Leonardo DiCaprio) зі своїм доходом у 45 млн. доларів. Замикає трійцю виходець із Північної Ірландії, якому вдалося заробити 40 мільйонів - Ліам Нісон (англ. Liam Neeson).

Актриси
Склалося так, що американські кіноактриси заробляють істотно менше, ніж їх колеги-чоловіки. Приміром, Дженіфер Лоуренс (англ. Jennifer Lawrence), посівши перше місце, заробила всього 35 млн. доларів - тобто стільки ж, скільки заробив Бредлі Купер (англ. Bradley Cooper). Він у цьому рейтингу зарплат четвертий, відразу після Ліама Нісона. З другого місця посміхається Кемерон Діас (англ. Cameron Diaz), що одержала за рік 18 мільйонів. Білявка Люсі-Скарлетт Йоханссон (англ. Scarlett Johansson) відстає від Кемерон Діас на мільйон, і займає почесне третє місце, а всюдисуща і поступлива Дженіфер Еністон (англ. Jennifer Aniston), що на четвертому місці, примудрилася заробити 15 мільйонів.

Фільммейкери
За один фільм продюсери у Голлівуді можуть заробити від 250 тис. до 2 млн доларів. Режисери повнометражних кінокартин отримують від 250-ти доларів до 20-ти мільйонів, а ті, що знімають серіали - у середньому, від 25-ти тис. до 45-ти тис. за епізод.
Актори телесеріалів мають більш скромні гонорари, ніж їх колеги з повнометражок. За один епізод серіалу, актори отримують від 150-ти тис. до мільйона доларів. Сценарист же, за один сценарій, може заробити від 100-ти тис. до 1-го мільйону, а каскадер - від 50-ти тис. до мільйону.

Це цікаво: тварини на голлівудських фільмах теж непогано заробляють. У середньому, за день, такі от «актори» отримують 400 доларів, а гонорар найпопулярніших з них може досягти 100 тис. на рік.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...