Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Віталій Кличко порадив братові бути присутнім при пологах Хайден Панеттьєрі

Віталій Кличко порадив братові бути присутнім при пологах Хайден Панеттьєрі

 11-10-2014, 13:57       glamur       1430     
Віталій Кличко порадив братові бути присутнім при пологах Хайден Панеттьєрі


Дуже скоро боксеру Володимиру Кличку і актрисі Хайден Панеттьєрі належить стати батьками. Пара дуже відповідально підходить до майбутньої урочистої події і робить все, що необхідно, щоб дитина з'явилася на світ здоровою. У даний момент, Володимир разом із Хайден знаходяться в США, а старший брат відомого спортсмена - Віталій, тим часом, не перестає давати молодшому корисні поради.

Приміром, в інтерв'ю відомій ведучій українського телебачення Катерині Осадчій, київський мер зізнався, що рекомендував брату перебувати на пологах, пояснивши це тим, що він отримає незабутні враження. Мер Києва уточнив, що він сам двічі вже був присутній під час народження його дітей. Чи буде слідувати Володимир прикладу брата, ймовірно, ми скоро повинні дізнатися. Також Віталій висловив жаль з приводу того, що не має можливості відправитися в Америку, щоб підтримати брата, проте, повідомив, що Володимир Кличко разом із Хайден скоро самі приїдуть до Києва.

Нагадуємо, про те, що Хайден завагітніла, стало всім відомо навесні. Через деякий час, парою було оголошено, що вони збираються одружитися, і, наймовірніше, це знаменна подія має відбутися 24 серпня на святкування Дня незалежності України. Але, у зв'язку зі складною обстановкою на батьківщині Володимира Кличка, їх весілля було скасовано.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...