Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року

Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року

 12-10-2014, 19:49       o_sem       1115     
Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року


Нещодавно, легендарний музичний журнал Billboard повідомив, що «Жінкою року - 2014» стала двадцяти чотирьохрічна співачка Тейлор Свіфт. Вона стала першою, хто зміг отримати таку почесну нагороду двічі за свою кар’єру (першу відзнаку від Billboard вона отримала ще у 2011 році).

Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року


Нагадаємо, що журнал присуджує звання «Жінки року» тій, яка «формувала і надихала музичну індустрію своїми успіхами, лідерством і новаціями». Представник видавництва Дженіс Мін прокоментувала рішення Billboard наступним чином: «Свіфт – одна із найвпливовіших виконавиць свого покоління. Вона змогла обійти багатьох іменитих і відомих, не дивлячись на свій юний вік, недосвідченість чи стиль, що наразі не дуже популярний. Протягом своєї кар’єри Тейлор шістдесят разів входила у «Гарячу сотню» Billboard. Це рекордний показник з 2006 року, коли Свіфт з’явилась у музичній індустрії».

Крім того, Тейлор володарка семи нагород «Греммі», а її платівки у цифровому вигляді продаються краще всіх у цілому світі. Обидва її останні альбоми побили рекорди продажів: мільйон екземплярів був розкуплений менш, ніж за тиждень. Тож, юна, але надзвичайно талановита кантрі співачка, повністю заслуговує такого почесного звання від Billboard.

Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року

Billboard визнав Тейлор Свіфт жінкою року
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...