Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Демі Мур привітала Ештона Катчера

Демі Мур привітала Ештона Катчера

 13-10-2014, 17:30       o_sem       1399     
Демі Мур привітала Ештона Катчера


Здається, конфлікт між Демі Мур і Ештоном Катчером вже повністю вичерпаний. Раніше було відомо, що тільки Ештон всіма силами намагається налагодити дружні стосунки зі своєю колишньою, а тепер і вона вирішила зробити крок на зустріч – особисто привітала Ештона і Мілу з народженням їхньої донечки.

Та ось, нарешті, схоже, що відома голлівудська акторка «відпустила» своє минуле і готова жити далі. Вона, разом зі своїми доньками Румер і Талулою була присутня на церемонії благословення новонародженої дівчинки. Це традиційний обряд, який проводять для діточок, за традиціями каббали. Більше того, Демі особисто тримала на руках Уайт Ізабель Катчер під час церемонії. За словами інсайдерів, що були присутні під час ритуалу, після його завершення, Мур гаряче привітала батьків із цією радісною подією, і подарувала рамку для фотографій і ковдрочку з вишитими ініціалами дівчинки.

Нагадаємо, що розставання Демі і Катчера було дуже складним. Ештон залишив зірку з розбитим серцем і став причиною її надзвичайно депресивного стану протягом декількох останніх років. Преса доволі активно звинувачувала і Ештона, і його нову дівчину - Мілу Куніс, у всіх проблемах Демі, адже, по суті, так це і було.

Демі Мур привітала Ештона Катчера
Демі Мур привітала Ештона Катчера
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...