Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Жизель Бундхем для Chanel (фото)

Жизель Бундхем для Chanel (фото)

 13-10-2014, 18:30       o_sem       837     
Жизель Бундхем для Chanel (фото)


Новина про те, що відома бразильська модель - Жизель Бундхем стане обличчям аромату, що став легендарним, облетіла весь світ ще у травні цього року. Саме тоді її помітили на зйомках рекламної кампанії для Chanel №5. Проте, весь процес, а також кадри зйомок були під великим секретом. І тільки тепер Жизель сама привідкрила завісу таємничості і опублікувала перші фото з бекстейджу зйомок.

Тридцяти чотирьохрічна модель виклала фото, на якому вона біжить піщаним пляжем у синьому гідрокостюмі, а у руках тримає дошку для серфінгу, на якій ясно видно надпис «Chanel». Також Жизель прокоментувала цю світлину. Вона написала, що стати обличчям Chanel №5 – надзвичайно велика честь для неї, адже раніше цієї ролі була удостоєна сама Мерлін Монро. Крім того, модель зазначила, що робота з Базом Лурманом і, взагалі, зі всією командою Chanel – надзвичайний досвід, який дуже важливий для неї.

Автором рекламного відео з відомою моделлю став Баз Лурман, який вже встиг запам’ятатися всім прихильникам бренду Chanel тим, що ще рік тому зняв міні-фільм, аналогічний тому, в якому прийняла участь Бундхем, з Ніколь Кідман у головній ролі. Тоді його бюджет склав близько сорока двох мільйонів доларів. Цікаво, чи перевершить цей рекорд кліп з Бундхем?

Жизель Бундхем для Chanel (фото)

Жизель Бундхем для Chanel (фото)

Жизель Бундхем для Chanel (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...