Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Мода на жіночі форми

 15-10-2014, 21:30       o_sem       3077     
Мода на жіночі форми


Після того, як у дев’яностих роках минулого сторіччя у моду увійшли аж занадто стрункі моделі і акторки, зараз мода починає повертатися до більш жіночних форм. Видання Daily Mail провело масштабне опитування у клініках пластичної хірургії і визначило, які саме вподобання у жінок, які готові заради цього лягти під ніж хірурга.

Найбільш бажаними формами, про які мріють більше половини британок, що приходять до пластичного хірурга, володіє Кім Кардашьян.
У всьому топ-10 ви знайдете лише трьох жінок, які не мають пишних форм. Це №2 Кайлі Міноуг, яка більше до вподоби тим, хто мріє про пластику обличчя, №8 Дженіфер Лав Хьюітт і №9 Шеріл Коул.

Всі інші – володарки пишних жіночних форм: №3 Бейонсе, №4 Нікі Мінаж, №5 Ігі Азалія, №6 Софія Вергара, №7 Дженіфер Лопес і № 10 Келі Брук.

Скоріше за все, це ще не пік любові жінок до таких форм. Ця мода з’явилася, в основному, через те, що, надивившись на анорексичних дівчат, багато жінок почали висловлювати свою думку. І за великою кількістю опитувань, саме пропорційні пишні жіночні форми привертають до себе увагу найбільшої аудиторії чоловіків.

Пластичні хірурги також відмічають, що зацікавленість жінок до збільшення форм росла починаючи із середини дев’яностих, проте, тепер лише за дванадцять місяців вона підскочила так, що це можна назвати справжнім бумом.

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми

Мода на жіночі форми
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...