Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Місіс Клуні повернулася до роботи

Місіс Клуні повернулася до роботи

 19-10-2014, 18:00       glamur       1470     
Місіс Клуні повернулася до роботи


Урочистості закінчилися, і новоспечена дружина Джорджа Клуні повинна повернутися до своєї роботи.

У понеділок юриста Амаль Аламуддін сфотографували у міжнародному аеропорту Хітроу, з якого вона вирушила у Грецію з метою взятися за чергову складну справу. Варто відзначити дуже діловий і, разом з тим, досить елегантний образ нової дружини Джорджа Клуні. Вона була у білому жакеті, чорному топі та коричневих брюках з прямим кроєм.

Місіс Клуні повернулася до роботи


Красуню вже встигли помітити в Афінах у компанії її колеги по роботі. Там у них планувалася зустріч із грецьким прем'єр-міністром Антонісом Самарасом, оскільки нова справа Аламуддін державного рівня, і стосується вона стародавнього храму Парфенон.

Друга, також важлива новина з життя новоспеченої пари - Амаль вирішила змінити прізвище. На сайті своєї компанії тепер її згадують як «Амаль Клуні».

У цей же час, сам Джордж ще минулого тижня повернувся до роботи. Після завершення весільних торжеств, п'ятдесятирічний актор відправився у четвер до Нью-Йорку на фестиваль «Комік-Конв», щоб представити там свою нову стрічку «Земля майбутнього» (вийде у прокат навесні 2015 року).
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...