Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)

 4-02-2015, 23:00       glamur       3826     
СРСР завжди був багатий на красивих жінок, у тому числі на акторок. Давайте згадаємо хоча б деяких із них. Тих, кого боготворили чоловіки, і кому наслідували жінки Радянського Союзу.

Це був час, коли худради пропускали на екрани тільки ідеологічно правильні картини, в яких не могло бути навіть натяку на секс. Але природну сексуальність приховати неможливо. При цьому, радянським актрисам навіть не треба було оголювати себе. Досить було якоїсь особливої енергетики, яку не могли приховати ніякі чоботи або кожухи. Нарешті, це були просто красуні з одухотвореними обличчями і стрункими фігурами. І, якщо язик не повернеться назвати їх іноземним і не зовсім відповідним словом "секс-символ", то володарками чоловічих мрій вони були, напевно.

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


1. Мабуть, першою кіноакторкою, яка відверто демонструє і використовує свою сексуальність, стала Олена Кондулайнен. Недарма, вірні шанувальники називали її "російською Марлен Дітріх" не тільки за зовнішню схожість із німецькою кінозіркою, а й за еротичну чарівність. Саме їй судилося стати першим неофіційним секс-символом Країни Рад. І все завдяки фільму Хусейна Еркенова "Сто днів до наказу", у якому було декілька відвертих сцен за участю Кондулайнен. Це спровокувало гучний скандал. Тоді газета "Московський комсомолець" і привласнила артистці титул секс-діви у одному зі своїх конкурсів. Пізніше, сцени з оголеними жіночими тілами вже перестали шокувати радянського глядача, але, перше місце серед російських спокусниць, було вже зайняте.

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


2. Ніжна і чуттєва Тетяна Самойлова справила фурор на кінофестивалі 1958 року в Канах. Її особлива краса, поривчастість юності не залишили байдужими глядачів. На неї звернуло увагу європейське кіноспівтовариство. З нею знайомиться знаменитий Пікассо, їй роблять вигідні пропозиції... Шкода, що з цього нічого не вийшло. Проте, найстильніші жінки Парижу протягом усього сезону підводили собі очі "а-ля Тетяна".

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


3. Гучний успіх прийшов до Анастасії Вертинської після виходу на екран фільму "Червоні вітрила", де вона зіграла головну роль. Її "неправильна" краса якнайкраще збіглася із образом героїні Гріна. І хоча романтичний вигляд Асоль актрисі вдалося втілити у повній мірі, глядач все-таки відчув легкий флер еротичності, який йшов від неї. Пізніше, ця якість більш яскраво проявиться у ролі Гуттіере із культового фільму "Людина-амфібія".

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


4. Людмила Гурченко прокинулася знаменитою після фільму "Карнавальна ніч". Її героїня з осиною талією, виразними очима маленької чортихи, і непереборною чарівністю, полонила радянського глядача. Після цього, звання кінозірки стало для Людмили Гурченко довічним.

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


5. Важко порахувати, скількох чоловіків різного віку і національностей підкорила Наталія Варлей, коли на екрани країни вийшла "Кавказька полонянка". Повна енергії й життєрадісності, схожа на статуетку, Варлей зуміла поєднати в одному образі жіночу чарівність і комсомольський запал. Словом, "спортсменка і просто красуня".

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


6. У пам'яті вдячних глядачів Світлана Світлична назавжди закарбувалася в образі фатальної красуні з "Діамантової руки". Незважаючи на те, що вона зіграла ще багато інших ролей. Акторка змогла створити у фільмі тип самовпевненої й сексуально вільної жінки, додавши до сцени точно вивірену дозу іронії, що тільки додало їй привабливості.

7 найсексуальніших акторок СРСР (фото)


7. Коли на суд глядача в 1976 році був представлений фільм "Табір іде в небо", він відразу став подією культурного життя країни. І, в основному, завдяки темпераментній і, по-циганськи екзотичній, Світлані Тома. Вона наважилася в кадрі оголити груди, чим потрясла всю чоловічу частину населення країни, і заробила гарячу любов шанувальників.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...