Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Холі Беррі вимагає зменшити розмір аліментів на утримання дочки

Холі Беррі вимагає зменшити розмір аліментів на утримання дочки

 21-10-2014, 22:13       sunny       1378     
Холі Беррі вимагає зменшити розмір аліментів на утримання дочки


Холі Беррі подала судовий позов з вимогою знизити розмір щомісячних аліментів, які вона виплачує Габріелю Обрі на утримання їхньої спільної 6-річної дочки Нали. Зараз актриса сплачує 16 тисяч доларів кожного місяця, проте, надалі зірка хоче набагато зменшити суму виплат – до 3-х тисяч доларів. Як зазначається у позові, Обрі не бажає самостійно заробляти гроші та всі аліменти витрачає на свої потреби.

48-річна актриса впевнена, що Габріель у змозі знайти роботу і взяти частину витрат на утримання дитини на себе. Крім того, Холі вважає суму в 3000 доларів достатньою для Нали: скорочення не позначиться на якості життя дівчинки.

Верховний суд Лос-Анджелесу в травні 2014 року зобов'язав Беррі виплачувати Обрі аліменти на утримання дитини у розмірі 16 тисяч доларів щомісячно. При цьому, Нала половину свого часу проводить із матір'ю, і стільки ж із батьком.

Представники Обрі поки ніяк не коментували новину.

Нагадаємо, Беррі почала зустрічатися з канадським манекенником Обрі у листопаді 2005 року: вони познайомилися на фотосесії для Versace. У березні 2008 року в них народилася дочка Нала, а 30 травня 2010 року Холі й Габріель оголосили про розлучення.

Того ж року, актриса почала зустрічатися з французьким актором Олів'є Мартінесом, а в березні 2012 року пара підтвердила чутки про заручини. 13 липня 2013 року Беррі й Мартінес одружилися у Франції, а 5 жовтня у них народився син Масео.

Холі Беррі вимагає зменшити розмір аліментів на утримання дочки

Холі Беррі з сином


Холі Беррі вимагає зменшити розмір аліментів на утримання дочки
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...