Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зниклу голлівудську актрису знайшли мертвою в яру

Зниклу голлівудську актрису знайшли мертвою в яру

 17-10-2014, 22:30       glamur       3797     
Зниклу голлівудську актрису знайшли мертвою в яру


Популярна актриса Голлівуду - Місті Апхем, яка здобула популярність за такими картинами як «Серпень» і «Джанго» пропала п'ятого жовтня 2014 року. Її родичі занепокоїлися, після того як втратили з нею зв'язок.

Шукали Місті Апхем родичі і поліція приблизно десять днів. За повідомленням US Weekly було зрозуміло, що тіло актриси виявили у лісі біля передмістя Сіетла у штаті Вашингтон. Офіційно, процедуру ідентифікації ще не проводили, однак, сумнівів у тому, що це не тіло актриси немає. До того ж, у сумочці, яка знайдена разом з тілом, лежали документи, що підтверджують її особистість.

На сьогоднішній момент експерти не можуть відповісти, що призвело до загибелі актриси. Одна з версій така, що Апхем покінчила життя самогубством. Як каже її батько, Місті часто перебувала у депресивному настрої, вона не раз вела розмови про смерть і бажання звести рахунки з життям.

Першим, хто став тривожитися за дочку - це її батько, він оповістив ЗМІ про її зникнення. За словами батька, дочка поміняла свої медикаменти, і, останнім часом, вона мала досить дивну поведінку. А саме, сказала своїм батькам, щоб вони більше не турбувалися про неї. Батькові здалися ці слова досить суїцидальними, після цього він подзвонив у поліцію і все їм розповів.

Як каже батько, його дочка часто «погрожувала самогубством», але не здійснювала таких спроб. Актриса зі своїми батьками жила в Лос-Анджелесі до червня цього року, потім вони переїхали у Сіетл, для того щоб батько зміг пройти курс реабілітації після інсульту. Сама Місті переїхала до своєї сестри у Вашингтон. Лікування, яке вона здійснювала у Лос-Анджелесі, не могло бути продовжене там, і їй довелося почати інший курс лікування.

Апхем мала декілька знаменитих ролей у повнометражних картинах. У картині «Серпень» їй дісталася роль служниці Джони, у якої був той ще характер. Справжній, але не довгий успіх застав актрису тоді, коли вона грала роль однієї з головних персонажів у фільмі "Замерзла річка». Потім мали відбутися зйомки у багатосерійній картині «Суха земля», картинах «Велика любов» і «Володар легенд». Одна із останніх ролей - це роль у епізоді картини Квентіна Тарантіно «Джанго звільнений» два роки тому.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...