Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла

 18-10-2014, 21:30       Irina_T       1161     
Здавалося б, усім мрійникам і мрійницям до 2012 року ніщо не могло порушити віру у світле та безхмарне кохання. Адже, саме у цей час почала розлучний процес одна із найхаризматичніших та позитивних пар буремного шоу-бізнесу – Хайді Клум та Сіл. Але, лише днями пара офіційно оформила розлучення.

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла


Перше місце зустрічі пари було зірковим – церемонія нагородження GQ Awards у Лондоні, але сама метушня на святкуванні події не дозволила парі поспілкуватися. Та їм таки було суджено зустрітися: через декілька тижнів, як за голлівудським сценарієм, Хайді помітила Сіла у холі нью-йоркського готелю.

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла


Сіл був зачарований тендітністю німецької красуні, у той час, як Хайді, не могла відвести погляду від спортивної фігури темношкірого співака.

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла


Стосунки зірок розвивалися так швидко, як і їхня зустріч. Щедрими плодами стали 3-є спільних дітей та усиновлення доньки Хайді від попереднього шлюбу.

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла


За весь цей час жодної тіні сумніву, щодо правильності чи розриву стосунків у пари не виникало. Як секрет успіху, Хайді та Сіл в один голос говорили, що інтереси партнера потрібно ставити на перше місце. Проте, через сім років шлюбу, усі «секрети успіху» перестали діяти. Як говорили друзі Хайді, їй не вистачало уваги чоловіка, хоча факти показали пізніше, що вона зраджувала Сілові з охоронцем.

Крапка у відносинах Хайді Клум та Сіла


На сьогоднішній день, пара зберігає хороші дружні відносини, хоча б заради 4 власних дітей, але уже в статусі розлучених…
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...