Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тільда Суінтон стане обличчям косметики

Тільда Суінтон стане обличчям косметики

 20-10-2014, 21:30       o_sem       975     
Тільда Суінтон стане обличчям косметики


Одна із неординарних акторок Голівуду Тільда Суінтон стане обличчям нової рекламної компанії косметичного бренду Nars. Про це розповів засновник бренду Франсуа Нарс, який відомий не тільки тим, що він геніальний візажист, а й тим, що для свого бренду завжди обирає незвичайні та нестандартні рішення. Зокрема, це стосується і вибору моделей для реклами його продукту.

Тільда Суінтон стане обличчям косметики


Як відомо, Франсуа сам робить всі рекламні зйомки для Nars. Ця зйомка з Тільдою для весняної колекції не стала виключенням. Виявилося, що Нарс у захваті не тільки від її зовнішності, а й від її робіт. Ось, що він сказав щодо їхньої співпраці: «Мені подобається її сміливий стиль, і я дійсно захоплююся її роботою. Я обрав її ще й тому, що мені імпонує її вибір ролей у кіно. Вона, як акторка, демонструє свою особистість, а як жінка – переживає досвід трансформації й експресії».

Тільда також, як виявилося, у захваті від роботи з Франсуа: «Я вже декілька років його прихильниця, проте, зустрічалися особисто ми всього декілька разів. Ми обидва сподіваємося, що наша співпраця не завершиться цією рекламною фотосесією, і ми разом ще створимо багато спільних робіт. Позувати йому було суцільним задоволенням – все пройшло легко та невимушено, граючи».

Тільда Суінтон стане обличчям косметики
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...