Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зоі Саланда розповіла про вагітність

Зоі Саланда розповіла про вагітність

 20-10-2014, 17:00       o_sem       1066     
Зоі Саланда розповіла про вагітність


Голлівудська зірка Зоі Саланда у своєму інтерв’ю в одному з шоу розповіла про свою вагітність. Нагадаємо, що зовсім недавно з’ясувалося, що Зоі й її чоловік Марко Перего очікують подвійне щастя – у них народиться двоє діточок хлопчики-близнюки.

Виявилося, що акторка, яка сяяла у таких фільмах як «Аватар» і «Вартові галактики», через свою вагітність, тепер постійно відчуває голод і не може наїстися. Ще б пак, їй тепер доводиться їсти за трьох! Яким був подив акторки, коли ведучий прямо у ефірі дістав із-за столу піднос, який був повен різноманітного смачненького. І тут же, у прямому ефірі, вагітна Зоі покуштувала їжу.

Як вона сама розповіла, у неї колись була думка стати вегетаріанкою, але, чесно зваживши свої смаки, вона зізналася собі, що просто не зможе відмовитися від м’яса, тому відмовилася від цієї ідеї.

Крім того, акторка розповіла, що класичні примхи вагітних також її зачепили. Так, у неї дуже змінився смак у їжі, вона може з’їсти солоденький пончик і запити його розсолом. А також, її вже трохи змучило безсоння.

Проте, їй вже зовсім не довго залишилося ходити зі здоровенним животом у очікуванні. За її ж словами, вони з чоловіком чекають поповнення вже через десять тижнів, і підготовка до народження діточок йде повним ходом.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...