Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)

 12-11-2014, 20:30       glamur       1061     
Знаменитий американський бренд спідньої білизни Victoria's Secret вирішив завоювати Європу. Найближчим часом, у Лондоні пройде щорічне шоу за участю найвідоміших моделей та інших віп-персон. Подібні заходи допомогли виробникові прославитися на весь світ. Вікторія Сікретс не боїться вкладати організацію таких заходів мільйони доларів. Пропонуємо вашій увазі перелік найяскравіших і найдорожчих шоу цього знаменитого бренду.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


1. Шоу 2000 року. Загальний бюджет становив $ 10 млн. Це видовище демонструвалася в онлайн трансляції. Мільйони користувачів інтернету по всьому світу спостерігали за виставою в Канах. Існуючий на той час рівень розвитку мережі інтернет та якість модемів, створювали масу проблем, але, в цілому, шоу пройшло успішно. Для цієї феєричної події був виготовлений бюстгальтер вартістю в $ 15 млн. доларів, інкрустований дорогоцінним камінням. Але, навіть, без цієї речі жіночого гардеробу, ціна шоу просто позамежна.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


2. Шоу 2005 року обійшлося компанії в $ 10 млн. На цей раз його побачило 8.9 млн. чоловік. Шоу проводили у Нью-Йорку. На цей раз дорогий бюстгалтер коштував $ 12.5 млн., який продемонструвала модель Жизель Бюндхен. За музичну частину відповідали Рікі Мартін і Seal, шалено популярні у тому році.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


3. Шоу 2006 року коштувало в $ 10 млн. У той рік компанія запустила нову лінію нижньої білизни PINK, і не скупилася на проведення промо-акцій величезного масштабу. Але, шоу не було надто вдалим. При величезному бюджеті, його подивилося значно менше глядачів - близько в 6.5 млн. Не зміг підняти рейтинг, навіть, Джастін Тімберлейк.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


4. Шоу 2007 року теж обійшлося в $ 10 млн. На цей раз популярність його була набагато вища, ніж у попередньому році. Його подивилися. На сцену в бюстгалтері за 4.5 млн. доларів вийшла модель Селіта Ібенкс. Глядачів розважали Спайс Гьолс та інші зірки.


Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)5. У 2008 році шоу обійшлося компанії в 10 млн. доларів. Нова колекція була представлена у шикарному готелі Fontainebleau у Майямі. Нижню білизну представляли 35 моделей, одна із них - Адріана Ліма, вийшла у бюстгалтері вартістю $ 5 млн. Публіку розважав Ашер.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


6. У 2009 році шоу подивилося майже 9 мільйонів чоловік. Головний бюстгалтер моделі обійшовся компанії дуже дешево, "всього" $ 3 млн. Така "дешевизна" пояснюється наслідками кризи, яка не обійшла стороною індустрію жіночої білизни. Всього шоу подивилися 8.3 млн. чоловік. Шоу проходило в новому форматі, й було поєднано з пошуком нової моделі, яку і знайшли. Музичний супровід забезпечили Black Eyed Peas.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


7. 2010 року бюджет шоу збільшився до $ 12 млн. Аудиторія досягла 9 млн. чоловік. А бюстгалтер-хедлайнер виявився ще дешевшим - всього $ 2 млн. При цьому фінансове становище Victoria's Secret значно покращилося після кризового року. Витративши на шоу $ 12 млн, компанія вже у тому ж році отримала близько $ 5,5 млрд.


Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


8. У 2011 році бюджет шоу склав $ 12 млн. Основна частина його була направлена на оплату праці 36 топових моделей і популярних музикантів. Музичний супровід забезпечували Minaj, Jay Z і Kanye West. Аудиторія зібралася рекордна - 10,3 млн. Головний атрибут феєричного шоу обійшовся Victoria's Secret у $ 2,5 млн.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


9. 2012 року бюджет також склав $ 12 млн. Цього разу традиційний бюстгалтер коштував $ 2,5 млн. Схоже, компанія серйозно зайнялася питаннями економії. Публіку розважав Джастін Бібер, Bruno Mars і Rihanna. Аудиторія, яка подивилися шоу, склала 9480000. Утой же рік, виручка компанії склала $ 6 млрд.

Топ-10 найдорожчих шоу Victoria's Secret (фото)


10. У 2013 році бюджет шоу склав рекордну суму - $ 13 млн. Жіноча білизна дорожчає, а криза залишилася далеко позаду. Ось і головний бюстгалтер року має власну назву - Royal Fantasy Bra, і коштує $ 10 млн. Представляла ексклюзивну модель ліфчика Кендіс Свейнпол. Аудиторія шоу склала 9.7 млн.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...