Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Пінк завершує сольну кар’єру (фото)

Пінк завершує сольну кар’єру (фото)

 21-10-2014, 21:30       o_sem       903     
Пінк завершує сольну кар’єру (фото)


Аліша Бет Мур, яку всі ми знаємо під творчим псевдонімом Пінк, вирішила покинути сольну кар’єру. Проте, це не означає, що вона вирішила більше ніколи не виступати на великій сцені. Вона просто вирішила змінити формат, і з сольної співачки перетворитися на учасницю дуету.

Про це сама співачка нещодавно заявила під час ток-шоу з Джимі Кіммелом. Виявляється, Аліша – прихильниця творчості канадського співака Далласа Гріна, який являється фронтменом групи City and Colour. Почувши його голос вперше, вона була вражена, адже ніколи раніше не чула такого «янгольського голосу». З тих пір вона мріяла заспівати з ним разом. Їхнє спілкування завершилося рішенням не просто виконати дуетом декілька пісень, як окремим творчим одиницям, а об’єднатися у новий музичний проект – дует під назвою You+Me. Пінк готова проміняти свою шістнадцятирічну сольну кар’єру і почати все майже з початку разом із канадійцем.

Зазначимо, що стиль його пісень доволі відрізняється від звичайного стилю Пінк. Поки що незрозуміло, що саме підштовхнуло трохи грубу і брутальну бунтарку так змінити вектор своєї творчості.

Зараз You+Me вже записали декілька пісень і, навіть, зняли відео роботу. У найближчому майбутньому плануються гастролі по Канаді та США. Проте, точна дата їх початку поки що не відома.

Пінк завершує сольну кар’єру (фото)

Пінк завершує сольну кар’єру (фото)

Пінк завершує сольну кар’єру (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...