Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Дисфункційний» медовий місяць Бреда Пітта та Анджеліни Джолі

«Дисфункційний» медовий місяць Бреда Пітта та Анджеліни Джолі

 20-10-2014, 23:23       o_sem       1589     
«Дисфункційний» медовий місяць Бреда Пітта та Анджеліни Джолі


Пара, яку обговорюють у пресі, пара, яка вважається зразковою у Голівуді, пара, яка, нарешті, після стількох років очікування фанатами, одружилася – повернулася з медового місяця. Ще декілька тижнів тому, ми демонстрували фотографії папараці, які знімали Анджеліну Джолі та Бреда Пітта під час їхнього медового місяця, який вони вирішили провести разом із дітьми. Тепер же, вони повернулися та розповіли, як саме провели медовий місяць.

Звісно, від найбільш незвичайної пари Голівуду важко було очікувати традиційних відповідей про сімейну подорож. Наприклад, Бред так відповів журналістам: «Наш медовий місяць можна назвати одним словом «дисфункційний». Але це було наше спільне рішення. Було кумедно. Складно, але кумедно».

Трохи раніше Анджеліна також розповіла про деякі подробиці медового місяця:
«Ми разом з Бредом працюємо над драмою про горе і пошук виходу зі складних ситуацій. І вважаємо кумедним те, що саме таким чином ми проводимо наш медовий місяць».

Нагадаємо, що Анджеліна мала на увазі спільний фільм пари «Біля моря», до зйомок якого вони взялися одразу після свого весілля. Таким чином, їхній медовий місяць був наповнений драмою, а не звичним відпочинком. Але, схоже, що при цьому пара цілком задоволена і щаслива.

«Дисфункційний» медовий місяць Бреда Пітта та Анджеліни Джолі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...