Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стало відомо, хто з англійців найбагатший

Стало відомо, хто з англійців найбагатший

 22-10-2014, 22:05       o_sem       838     
Стало відомо, хто з англійців найбагатший


Відоме англійське видання “Heat Magazine” вирішило з’ясувати, хто ж з акторів туманного Альбіону у віці до тридцяти років заробляє найбільше. Для цього вони зібрали всю наявну інформацію щодо прибутків від зйомок у кіно, рекламі та продажу брендованих продуктів молодих і перспективних.

Зазначимо, що у сучасному кінематографі стає все більше і більше акторів-англійців. Експерти стверджують, що саме їх типаж зараз входить у моду - стримані, трохи холодні, інтелектуальні та мають тонке почуття гумору, а також напрочуд чуттєві та щирі.

Зірка «поттеріани» двадцяти п’ятирічний Деніел Редкліф удостоївся високого звання найбагатшого актора Британії до тридцяти років. Як бачимо, навіть, після завершення легендарного циклу фільмів, актор, який виконав головну роль, продовжує отримувати дивіденди від своєї доволі успішної ролі.

Стало відомо, хто з англійців найбагатший


На другому місці також один із тих, хто засвітився у «Гарі Поттері», але став по-справжньому відомим завдяки вампірській сазі «Сутінки» - Роберт Паттісон, річні прибутки якого склали близько вісімдесяти двох мільйонів доларів.

Стало відомо, хто з англійців найбагатший


Закриває трійку лідерів двадцяти дев’ятирічна Кіра Найтлі, із заробітком у шістдесят чотири з половиною мільйони доларів.

Стало відомо, хто з англійців найбагатший
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...