Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвен Стефані виклала новий сингл

Гвен Стефані виклала новий сингл

 23-10-2014, 08:00       o_sem       842     
Гвен Стефані виклала новий сингл


Схоже, Гвен Стефані вирішила повернути собі лідерські позиції у світовому шоу-бізнесі. Останнім часом, від неї не було чутно нових пісень, і не видно нових кліпів, що надзвичайно засмучувало її палких прихильників. І ось, нарешті, Гвен презентувала новий сингл, що отримав назву «Baby don't Lie» (Крихітко, не потрібно брехати). Вона виклала його у вільному доступі, тому кожен, хто хоче послухати нову пісню, може зробити це абсолютно безкоштовно.

Пісня, загалом, виконана у стилі Гвен, але все ж таки, вона додала трохи нового звучання, використавши модні сучасні тенденції у музиці. До речі, лише за перші декілька годин після публікації, пісню прослухало більше шістдесяти тисяч користувачів.

Окрім композиції, співачка представила на своїй сторінці у соціальній мережі нові обкладинки для синглу. Вони вийшли напрочуд яскравими і нетиповими для співачки.

Крім того, всім своїм прихильникам Стефані приготувала ще одну приємну новину. Вже зовсім скоро, четвертого листопада, світ побачить нова композиція Гвен, яку вона записала разом з Келвіном Харрісом – пісня під назвою Together.

До того ж, стало відомо, що зараз Гвен цілодобово працює над записом свого нового студійного альбому. Тож, всі сюрпризи ще попереду.

Гвен Стефані виклала новий сингл

Гвен Стефані виклала новий сингл
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...