Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ім’ям Дженіфер Лопес назвуть вулицю

Ім’ям Дженіфер Лопес назвуть вулицю

 23-10-2014, 05:00       o_sem       849     
Ім’ям Дженіфер Лопес назвуть  вулицю


Прихильники Дженіфер Лопес вирішили розпочати кампанію у підтримку ініціативи по зміні назви однієї з вулиць у Нью-Йорці на «Jennifer Lopez Way». Вони вже навіть обрали ту вулицю, назву якої можна так змінити – Блекрок-авеню, що знаходиться в районі Бронкс, неподалік від будинку, у якому виросла легендарна співачка. Таким чином, прихильники хочуть висловити свою любов до Джей Ло.

За словами ініціативної групи, Дженіфер була і залишається джерелом натхнення для всіх жителів цього району, та й Нью-Йорку взагалі. Її історія життя надзвичайно схожа на історію «американської мрії». Крім того, співачка ніколи не цуралася свого походження, і завжди з гордістю розповідала про те, що виросла у Бронксі. Нагадаємо, що цей район Нью-Йорку вважається доволі криміногенним і неблагополучним. Тому, мати такий приклад успіху людини з такою ж біографією, як і твоя, надзвичайно важливо для молоді, яка тепер мріє ставати не торговцями наркотиками, а досягти такого ж успіху, як і Дженіфер, завдяки своїй праці, старанності і таланту.

На сьогодні, петицію підписали вже більше тисячі трьохсот жителів «Великого яблука». Зустріч активістів із представниками муніципальної влади запланована на початок листопаду.

Ім’ям Дженіфер Лопес назвуть  вулицю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...