Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістен Стюарт йде з кіно

Крістен Стюарт йде з кіно

 24-10-2014, 15:56       o_sem       1441     
Крістен Стюарт йде з кіно


Голівудська акторка Крістен Стюарт вирішила докорінно змінити своє життя. Головною зміною має стати те, що вона відмовиться від постійних зйомок і на деякий час призупинить свою блискучу кар’єру.

Про це вона розповіла у своєму останньому інтерв’ю USA Today. Нагадаємо, що вперше вона потрапила на знімальний майданчик в якості акторки у чотирнадцять років, тоді вона виконала роль однієї з героїнь фільму «Зловіть цю дитину». Але справжню всесвітню славу їй принесла легендарна вампірська сага «Сутінки», де вона грала роль головної героїні Белли.

Тепер же, за словами Крістен, вона вирішила відпочити від акторства.

«Останні два роки я тільки те й робила, що працювала. Я маю виділити трохи часу на себе. Хочу зайнятись чимось іншим, можливо, буду робити щось своїми руками. Рішення винайняти житло у Лос-Анджелесі прийшло до мене декілька тижнів тому і я вирішила, що це, все ж таки, чудова ідея.
Крім того, на даний конкретний момент я знімаю короткометражний фільм. Та й взагалі, я хочу займатися багато чим, я непосидюча і постійно шукаю щось нове та цікаве».

Проте, перекреслювати свою акторську кар’єру вона не збирається. І, скоріше за все, скоро отримає чергову блискучу роль, у якій знову проявить свою надзвичайну акторську майстерність.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...