Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бейонсе і Джей Зі почали новий етап у житті

Бейонсе і Джей Зі почали новий етап у житті

 24-10-2014, 16:36       o_sem       968     
Бейонсе і Джей Зі почали новий етап у житті


Як ви, напевно, пам’ятаєте, останній рік у житті пари Бейонсе і Джей Зі видався не найпростішим. Вони постійно опинялися у центрі різноманітних скандалів. Часом, скандали не були лише фантазією журналістів. За словами інсайдерів, подружжя справді пережило доволі складний період у своєму житті. Вони часто сварилися і мали великі проблеми у стосунках. Що саме спричинило такі проблеми у житті пари залишається лише здогадуватися. Чи то криза відносин, яка часто трапляється у сім’ях після деякого періоду життя разом, чи то проблеми творчого характеру, а можливо, навіть, мала місце подружня зрада. Про такі подробиці поки що не відомо.

Але, на відміну від багатьох своїх колег, Бейонсе і Джей Зі вирішили не розривати стосунки, а працювати над ними. Схоже, таке їх рішення було правильним. Адже, за словами людей з найближчого оточення пари, їхні стосунки стали різко покращуватися, і на даний момент пара цілком гармонійна й єдина.

Доказом тому являється їх спільна подорож-турне, під час якого вони, разом з Блу Айві, прогулялися по найвизначнішим місцям Парижу. Тепер вони планують випустити спільний альбом, у якому поділяться зі своїми фанатами цим досвідом і своїми власними переживаннями щодо стосунків і проблем у них.

Бейонсе і Джей Зі почали новий етап у житті
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...