Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шакіра радіє поповненню у сім`ї (фото)

Шакіра радіє поповненню у сім`ї (фото)

 25-10-2014, 13:00       o_sem       1186     
Шакіра радіє поповненню у сім`ї (фото)


Колумбійська співачка Шакіра і її громадянський чоловік футболіст Жерар Піке незабаром стануть батьками вдруге. Про це стало відомо декілька тижнів тому. І знову це буде хлопчик. У пари вже є син, якого звуть Мілан і, за словами самої співачки, він надзвичайно радий, що стане старшим братиком.

Навколо цієї новини довго точилися суперечки, журналісти почали роздивлятися животик Шакіри вже багато місяців тому. Через це кожна нова звістка про її вагітність сприймалась як чергові побрехеньки від «жовтої» преси. Проте, цього разу новина виявилася правдою і всі прихильники і футболіста, і співачки, і їхньої пари почали засипати їх вітаннями.

Про своє майбутнє, дітей і подружнє життя співачка розповіла у своєму новому інтерв’ю.

Шакіра радіє поповненню у сім`ї (фото)


Шакіра наразі намагається як можна більше проводити часу разом із Міланом, адже розуміє, що з народженням молодшого братика, уваги йому буде діставатися трохи менше. Проте, Шакіра планує прикласти всі свої зусилля, щоб старший синочок не почував себе покинутим.

Співачка також зазначила, що впевнена, що з Жераром у неї буде багато дітей, адже вони обидва палко цього бажають. А тепер вона мріє, щоб наступною дитиною у них стала донечка.

Шакіра радіє поповненню у сім`ї (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...